27.11.2022

Мачовете по телевизията днес

В родния ефир

12:30 Славия – Черно море, България, Първа липа Диема спорт
13:30 Болоня – Торино, Италия, Серия А MAX Sport 3
14:00 Челси – Арсенал, Англия, Висша лига Диема спорт 2
14:00 Лориен – ПСЖ, Франция, Лига 1 Нова спорт
14:00 Сейнт Джонстън – Рейнджърс, Шотландия, Висша лига Ринг
14:30 Хамбургер – Ян Регенсбург, германия, Втора Бундеслига Диема спорт 3
14:45 Спартак Варна – Левски, България, Първа лига Диема спорт
15:00 Атлетико Мадрид – Еспаньол, Испания, Ла Лига MAX Sport 4
16:00 Астън Вила – Манчестър Юнайтед, Англия, Висша липа Диема спорт 2
16:00 Саутхемптън – Нюкасъл, Англия, Висша лига Нова спорт
16:00 Сампдория – Фиорентина, Италия, Серия А MAX Sport 3
16:00 Монца – Верона, Италия, Серия А Ринг
16:30 Леверкузен – Унион Берлин, Германия, Бундеслига Диема спорт 3
17:15 ЦСКА-София – Локомотив София, България, Първа лига Диема спорт
17:15 Реал Сосиедад – Валенсия, Испания, Ла Лига MAX Sport 4
17:45 Аякс – ПСВ Айндховен, Нидерландия, Ередивизие MAX Sport 2
18:05 Лил – Рен, Франция, Лига 1 Нова спорт
18:30 Тотнъм – Ливърпул, Англия, Висша лига Диема спорт 2
18:30 Фрайбург – Кьолн, Германия, Бундеслига Диема спорт 3
19:00 Рома – Лацио, Италия, Серия А MAX Sport 3
19:30 Виляреал – Майорка, Испания, Ла Лига MAX Sport 4
20:30 Астерас – АЕК, Гърция, Суперлига Диема спорт 3
21:45 Ювентус – Интер, Италия, Серия А MAX Sport 3
21:45 Марсилия – Лион, Франция, Лига 1 Диема спорт 2
22:00 Бетис – Севиля, Испания, Ла Лига MAX Sport 4
22:30 Ещорил – Бенфика, Португалия, Примейра лига Ринг
По сателита
13:00 Урал – Локомотив Москва, Русия, Премиер лига Arena Sport 2 Сърбия
13:00 Днепър-1 – Минай, Украйна, Премиер лига Unian TV Украйна
13:15 Угрехт – Грьонинген, Нидерландия, Ередивизие ESPN 2 Нидерландия
13:30 Газиантеп – Кайзериспор, Турция, СуперЛиг Sport 2 Чехия
13:30 Миедж – Шльонск, Полша, Екстракласа Arena Sport 5 Хърватия
14:00 Браво – Табор Сезана, Словения, Първа лига SporlKlub 1 Словения
14:30 Брауншвайг – Гройтер Фюрт, Германия, Втора Бундеслига Sky Bundesliga 4
14:30 Рексъм – Олдъм, Англия, ФА Къп, 1 кръг Cosmote Sport 9
14:30 Гент – Брюж, Белгия, Лига Про Arena Sport 9 Хърватия
15:00 Виборг – Орхус, Дания, Суперлига TV3 Sport Дания
16:00 Олборг – Силкеборг, Дания, Суперлига Canal 9 Дания
15:00 Черноморец – Динамо Киев, Украйна, Премиер лига Setanta Sports Украйна+
15:15 Сервет – Йънг Бойс, Швейцария, Суперлига Blue Sport 6
15:30 Волендам – Фейенорд, Нидерландия, Ередивизие Arena Sport 1 Словакия
15:30 Твенте – Го Ахед Ийгълс, Нидерландия, Ередивизие Arena Sport 2 Словакия
15:30 Торпедо Москва – Криля Советов, Русия, Премиер лига Arena Sport 6 Сърбия
15:30 Тирол – Аустрия Виена, Австрия, Бундеслига Sky Sport 1 Австрия
15:30 Алтах – Щурм Грац, Австрия, Бундеслига Sky Sport 3 Австрия
16:00 Уест Хем – Кристъл Палас, Англия, Висша лига Arena Sport 1 Сърбия
16:00 Тулуза – Монако, Франция, Лига 1 Arena Sport 5 Сърбия
16:00 Клермон – Монпелие, Франция, Лига 1 beIN Sports MENA 4
16:00 Ница – Брест, Франция, Лига 1 Arena Sport 2 Сърбия
16:00 Реймс – Нант, Франция, Лига 1 beIN Sports MENA 6
16:00 Малмьо – Дегерфор, Швеция, Алсвенскан Kalan 9 Швеция
16:00 Хекен – Норкьопинг, Швеция, Алсвенскан Discovery+ Extra 2
16:00 Марибор – Мура, Словения, Първа лига Sport TV1 Словения
16:00 Видзев – Радомиак, Полша, Екстракласа Саnal+ Sport 1 Полша
16:00 Панетоликос – Левадиакос, Гърция, Суперлига Cosmote Sport 1
16:00 Анталияспор – Фатих, Турция, Супер Лиг beIN Connect Турция
16:00 Вараждин – Риека, Хърватия, Първа лига MAX Sport 1 Хърватия
16:15 Херманщад – Киндия, Румъния, Суперлига Digi Sport 2 Румъния
16:15 Вашаш – Дебрецен, Унгария, NB1 М4 Sport Унгария
16:30 Цървена звезда – Младост Лучани, Сърбия, Суперлига Arena Premium 1 Сърбия
17:00 Торки – Дарби, Англия, ФА Къп, 1 кръг Eleven Sports 4 Португалия
17:00 Копенхаген – Лингби, Дания, Суперлига 6’Eren Дания
17:00 Сен Жилоаз – Вестерло, Белгия, Лига Про Eleven Pro League 1
17:00 Pyx Виники – Кривбас, Украйна, Премиер лига Unian TV Украйна
17:30 Рио Аве – Боавища, Португалия, Примейра лига…….Arena Sport 6 Сърбия
17:30 Базел – Сион, Швейцария, Суперлига Blue Sport 1
17:45 Валвайк – A3 Алкмаар, Нидерландия, Ередивизие ESPN 2 Нидерландия
18:00 Ростов – Динамо Москва, Русия, Премиер лига Arena Sport 4 Сърбия
18:00 Бодьо/Глимт – Викинг, Норвегия, Елитенсериен EuroSport Norge
18:00 Молде – Сандерфьорд, Норвегия, Елитенсериен EuroSport 1 Norge
16:00 Рапид Виена – ЛАСК, Австрия, Бундеслига Arena Sport 2 Словакия
18:10 Динамо Загреб – Шибеник, Хърватия, Първа лига Arena Sport 9 Сърбия
18:30 Лех Познан – Корона, Полша, Екстракласа Arena Sport 7 Хърватия
18:30 Жилина – Слован Братислава, Словакия, Суперлига DajTo Словакия
19:00 Трабзонспор – Коняспор, Турция, СуперЛиг beIN Sports Франция 5
19:00 Одензе – Брьондби, Дания, Суперлига TV3+ Дания
19:00 Пакш – Хонвед, Унгария, NB1 Duna World
19:00 Славия Прага – Баник, Чехия, Първа лига Polsat Sport Premium 1
19:30 Антверпен – Андерлехт, Белгия, Лига Про Arena Sport 2 Хърватия
19:30 Панатинайкос – Олимпиакос, Гърция, Суперлига Cosmote Sport 1
20:00 Брага – Каса Пия, Португалия, Примейра лига Arena Sport 1 Сърбия
20:00 Маритимо – Фамаликао, Португалия, Примейра лига Sport TV6 Псортугалия
20:30 Бачка Топола – Партизан, Сърбия, Суперлига Arena Sport 2 Premium Сърбия
21:00 ФКСБ – Рапид Букурещ, Румъния, Суперлига Digi Sport 1 Румъния
21:00 Фехервар – Ференцварош, Унгария, NB1 М4 Sport Унгария
21:00 Коритиба – Фламенго, Бразилия, Серия А Arena Sport 5 Сърбия.
22:00 Бока Хуниорс – Расинг Клуб, Аржентина, Купа, финал Sport TV5 Португалия
22:00 Остенде – Кортрайк, Белгия, Лига Про Eleven Pro League 1
23:30 Куяба – Палмейрас, Бразилия, Серия А Canal 11 Португалия